פרופיל חברה

מאג אור טכנולוגיות מתקדמות בע“מ עוסקת משנת 2007 בעיבוד שבבי ברמה הגבוהה והמתקדמת ביותר. מייסד מאג אור והעומד בראשה גבריאל חיימוב בעל ניסיון של שנים מוביל את החברה מאז ועד היום להיות חברה איכותית ומתקדמת בכל הפרמטרים.
מאג אור מתמחה בייצור חלקים מדויקים ומכלולים מורכבים בכל סוגי המתכות.
מאג אור מאפשרת ללקוחותיה לקבל מוצר מוגמר, כאשר היא נעזרת בקבלני משנה מוסמכים ומורשים ע"י הלקוח לתהליכי טיפול תרמיים, ציפויים, צביעה, חריצה והכנסת קשיחים. יש ביכולת החברה לייצר מוצרים בודדים וכן סדרות ייצור גדולות
האיכות: על מנת לספק מוצרים איכותיים העומדים בכל תקני האיכות המתקדמים, מקפידה מאג אור על חדשנות, סביבת עבודה ממוזגת, נקיה ומסודרת המנוהלת על ידי מערכת מחשוב ERP
ISO 9001:2008 עם מערכת אבטחת האיכות המתקדמת המחזיקה בתקן מושלם לניהול מתקדם ואיכות מוצרים גבוהה ביותר.
בימים אלה מאג אור בתהליך הסמכה לתקן תעופתי.

ברשות מאג אור מרכזי עבוד חריטה וכרסום ,חריטה כרסום משולב עד 8 צירים המתקדמים בענף.

במאג אור מבינים שדיוק הוא שם המשחק ולכן השקיעו בחדר ביקורת משוכלל ומתקדם. כל המכשירים מכוילים ושמישים ע“י מעבדות מאושרות.
שירות: כשאתה, הלקוח הוא המרכז אנו במאג אור דואגים להיות גמישים וקשובים. אנו עובדים 24 שעות ביממה כדי לתת מענה מהיר לצרכיך ולעמוד תמיד בלוחות הזמנים שנקבעו. המפעל ממוקם באזור תעשיה קרית ביאליק במתחם נקי ומסודר המאפשר גישה נוחה. השאיפה לאיכות, שיפור מתמיד, חדשנות ומצוינות מלווה את החברה בכל צעדיה.

מאג אור © 2015
חברות שיווק וקידום